O czym mogą świadczyć podwyższone immunoglobuliny w badaniu?

Witam.O czym mogą świadczyć podwyższone immunoglobuliny w badaniu immunochemicznym PMR.IgG 65,17 (<34) IgA 5,17 (n4,90).Albumina 289 nie zrobiono mi albuminy z krwi.W PMR podwyższone białko 56 i obniżone mleczany.MRI mam jedno niespecyficzne ognisko w kolanie ciała modzelowatego.Prążków niby brak ale nie wiem czy mogę wierzyć w to bo wyniki z PMR miałam po 2 godzinach.4 neurologów każe się tym nie przejmować.W bad.neur.lekki zanik odruchu podwszwowego prawego i chwiejny Romberg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli 4 specjalistów nie widzi podstaw do obaw, sugeruję im zaufać.