O czym może świadczyć pulsowanie w brzuchu oraz brak apetytu?

Witam,mam tak że od dłuższego czasu pulsuje mi coś w brzuchu z lewej strony,byłam z tym u lekarza rodzinnego skierował mnie do szpitala i miałam tam badania krwi i usg brzucha i wszystko wszystko dobrze,a na koniec miałam ekg serca i przepisane tabletki i biorę te tabletki ale nie widzę zmiany,do tego nie mam wgl apetytu,jak wcześniej jadłam co 2 godziny tak teraz przez cały dzień wgl nie jestem głodna.co to może być ?

Lek. Paweł Szadkowski

Pani opis niestety nie pozwala na to żeby określić przyczynę pani dolegliwości. Konieczne byłoby badanie fizykalne. Tętnienie aorty w okolicy brzucha można często wyczuć u szczupłych osób i nie jest to patologią. Jeśli nie odczuwa pani poprawy po stosowanym leczeniu najlepiej omówić to ze swoim lekarzem prowadzącym, który ukierunkuje wg potrzeb ewentualną diagnostykę.