O czym świadczy wynik morfologii u miesięcznego dziecka?

Witam. U mojej miesięcznej córki w morfologii wyszło, że ma zaniżone Gr.Wielojądrz i hematokryt(35.1%). O czym to świadczy? Oraz w moczu gęstość jest zaniżona(1.000kg/l) dodam, że aktualnie ma katar. Powinnam się martwić?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie wyniki zawsze powinny być oceniane w kontekście stanu klinicznego pacjenta, dlatego najlepiej będzie jeśli skonsultuje się Pani z pediatrą.