Odbijanie, zgaga, biały nalot na języku, ból w okolicy żołądka i nudności

Witam. Od dwóch tygodni dokuczają mi takie dolegliwości jak: ciągłe odbijanie, zgaga, biały nalot na języku, ból w okolicy żołądka po posiłku a ssanie i uciskanie przed. Ssanie szczególnie rano. Zostałam skierowana na gastroskopię na 18 listopada, miesiąc temu a doległiwości te są od niedawna aż tak dokuczliwe. Do tego nudności, bliskie wymiotom. Proszę o radę

Aleksander Ropielewski

Sugeruję poczekać na wynik gastroskopii. Najpewniej są to objawy choroby wrzodowej lub dyspepsji. Dla dokładniejszej odpowiedzi potrzeba dodatkowych danyc z badania oraz wywiadu lekarskiego. Sugeruję kontakt z lekarzem, najpewniej doraźnie pomogą leki zmniejszajace wydzielanie kwasu solnego w żołądku.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.