Paraliżujący ból brzucha w czasie okresu

W czasie okresu okropnie boli mnie brzuch paraliżuje mnie, nie jestem w stanie nic robić, zwijam się z bólu, bez tabletek przeciw bólowych nie poradziła bym sobie. Byłam u kilku ginekologów i powiedzieli że co trzecia kobieta tak ma i że nie jestem odporna na ból! CZY TO JEST NORMALNE ? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc BŁAGAM!!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest nazwać coś takiego normalnym, jednak rzeczywiście jest to problem dotyczący wielu kobiet. Doraźnie trzeba stosować leki przeciwbólowe.