Pęcherzyki na jajnikach a szanse na ciążę

witam, rok temu byłam poraz 1 na wizycie u ginekologa dowiedziałam sie ze mam pecherzyki na jajnikach, stosowałam od tamtej pory antykoncepcje doustna lecz około miesiac temu przerwałam ja , dzis byłam na nastepnej wizycie u ginekologa i jajniki jakie byly takie sa tak jakby od zawsze takie byly. czy mam szanse byc w ciazy z takimi jajnikami/.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Obecność pęcherzyków na jajnikach nie wyklucza zajścia w ciążę. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.