Plamienia po pettingu - czy doszło do zapłodnienia?

Witam!
Tydzień przed okresem uprawiałam petting z chłopakiem, doszło do wytrysku, ale poza pochwą. Dzień po tym dostałam plamień. Boli mnie brzuch i nie wiem, co to może być, czy jakaś choroba, czy może petting był za mocny i doszło do zranienia. Czy może doszło do zapłodnienia w jakiś sposób? Okres mam mieć za tydzień.

Większość informacji mówi, że to mogą być plamienia owulacyjne, ale nie wiem, czy to dobrze czy źle i czy to znak, że jestem w ciąży?
Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję;)

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przyczyn Pani dolegliwości może być wiele. Jeżeli tego typu plamienie wystąpiło po raz pierwszy, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że doszło do mechanicznego urazu ściany pochwy. W przypadku powtarzających się plamień, podczas lub po stosunku, należałoby wykluczyć nadżerkę.

Oczywiście istnieje wiele innych przyczyn krwawień międzymiesiączkowych, ale dokładną diagnostykę może jedynie przeprowadzić Twój ginekolog.

Jeżeli krwawienie nie ustąpi samoistnie lub powtórzy się przyszłym cyklu, konieczna będzie wizyta u specjalisty.

Pozdrawiam