Planowanie ciąży po histerolaparoskopii i tabletkach Visanne

witam jestem po histerolaparoskopi dostalam tabletki vissane poniewaz wykryto ogniska endometriozy dodam ze od 2 lat staramy sie bezskutecznie o dziecko. tabletki biore od 25.06.2014 i narazie miesiaczki niema... czy to dobrze? jakie teraz mamy szanse ze sie uda? bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zaleconą terapię. Bez znajomości pełnej historii leczenia oraz wyników badań nie można określić szans na powodzenie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.