Po ilu minutach działają leki E***-P***?

Wczoraj trafiłam do szpitala, bo tylko połknęłam orzeszka i od razu zwymiotowałam, dusiłam się, pociłam się, trzęsłam i upadłam. Przyjechalo pogotowie i wstrzyknęli mi coś. Czułam się umierająca. Potem pojechałam do szpitala, wypisali mi E***-P*** i zapomniałam spytać, jak szybko działa.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytanie.

Twoje pytanie dotyczy leków i niestety, zgodnie z regulaminem naszego serwisu, nie możemy na nie odpowiedzieć.
Każde leczenie wymaga indywidualnego podejścia. Skonsultuj więc wszystkie swoje wątpliwości z lekarzem prowadzącym, który mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia i kompetentnie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl