Pobranie 15. próbek po pęknięciu wrzodów

Witam Mojej babci w tamtym tygodniu pękły wrzody, znalazła się w szpitalu i pobrali jej coś koło 15 próbek (podobno że to dużo, że jak coś się dzieje poważniejszego że dużo biorą tych próbek), leżała tydzień w szpitalu leczyli jej to. Czy trzeba się obawiać, że pobrali tak dużo próbek ? Czy to nic nie znaczy jaką ilość tych próbek pobiorą ? Czekam na odpowiedź Z góry dziękuje :-)

Raczej nie ma to znaczenia ile się pobiera wycinków. Teraz będzie najważniejszy wynik z tych wycinków, bo od tego będzie uzależnione dalsze postępowanie.