Podejrzenie obrzęku tarczy oraz migrenowe bóle głowy z zaburzeniami widzenia

Witam. Dzisiaj byłem u lekarza okulisty, aby podjąć okresowe badanie oczu, a także z powodu bólów głowy o podłożu migrenowym przez które rzadko nie mogę widzieć szczególnie na prawe oko. Nie jest to ból ciągły, pojawia się tylko czasami. Lekarz zlecił mi badanie angiografii z podejrzeniem obrzęku tarczy. Chciałbym zapytać czy to oznacza coś poważnego?Z góry dziękuję za odpowiedź

Po prostu te objawy wymagają dalszej obserwacji i dalszej diagnostyki ażeby wykluczyć nieprawidłowości w oku lub mózgu, pozdrawiam