Potworny ból prawego jajnika - co robić?

Jestem rok po zabiegu, miałam sterylizację. Od roku zaczęły się u mnie problemy z bólem łydek, czasami nie mogę spać, tak mnie rwią nogi, czasami mam opuchnięte. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym zabiegiem, ale największym moim problemem to jest prawy jajnik. Czasami nie mogę chodzić, czuję potworny ból, i wciąż prawa strona. Ból promieniuje do nogi, mam wrażenie jakby mi drętwiała.
Badałam się ginekologicznie 2 razy i każdy lekarz powiedział, że jest wszystko ok. Nie wiem co mam robić? Gdzie się udać? Ból jak był tak jest. Trwa już to 4 miesiąc, miesiączki zrobiły się nieregularne, podczas okresu ból znika.
Proszę o podpowiedź

Dzień dobry!

Ból może wywodzić się ze stanu zapalnego jajnika lub wyrostka robaczkowego.
Może też być objawem zwyrodnienia kręgosłupa w odcinku lędźwiowym lub uszkodzenia nerwu, który promieniuje do podbrzusza i nogi.
Być może znieczulenie w trakcie zabiegu sterylizacji spowodowało ucisk na nerwy.

Z poważaniem