Pozytywne testy ciążowe a wskazania do stosowania kwasu foliowego

Dziendobry,mam takie male pytanko,poniewaz okres mialam 16 pazdziernika nie dostalam okresu do dnia dzisiejszego czyli do 20 listopada zrobilam cztery testy ciazowe wyszly pozytywnie,bylam u ginekologa lecz nic nie zauwazyl na usg.Kazal mi sie zglosic za dwa tygodnie.Mam brac kwas foliowy i no-spe wrazie skurczy.POdejrzewam iz do zaplodnienia moglo dojsc 7,8 listopada wiec moze to byc za wczesnie tak.Dodam jeszcze iz w piierwsza moja ciaza byla zagrozona i dlatego sie obawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proszę zastosować się do zaleconego postępowania.