Problem z zatrzymywaniem wody w organizmie

Witam szukam dietyka, który ułożyłby mi dietę. Z robionych,w tamtym tygodniu badań(moczu i krwi)wyszło ze mam anemię. Po za tym puchne po pszenicy i jeszcze innym ziarnie(na razie nie wiem jakim)oraz mam problem z zatrzymywaniem woda w organizmie, póki co ten problem uregulowałam sobie tabletkami

Dzień dobry,
Oczywiście problemy, o których Pani pisze, są zdecydowanie do uregulowania odpowiednią dietą. Zapraszam do siebie, możemy przygotować taką dietę on-line. Proszę o kontakt przez portal lub bezpośrednio na joanna@madame.fit.

Dzień dobry,
Oczywiście problemy, o których Pani pisze, są zdecydowanie do uregulowania odpowiednią dietą. Zapraszam do siebie, możemy przygotować taką dietę on-line. Proszę o kontakt przez portal lub bezpośrednio (kontakt na stronie madame.fit).

Witam. Problem jest do wyregulowania. Mogę również ułożyć taką dietę on-line. W razie czego proszę o kontakt kontakt przez portal lub na maila twojdietetyk11@wp.pl

W celu ułożenia diety zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną. Pacjentów przyjmuję w Warszawie. Jeżeli nie jest Pani z Warszawy prowadzę również konsultacje online.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk