Problem ze zgagą i paleniem w żołądku a odstawienie leków

Witam i pozdrawiam, mam takie pytanie ? jestem po zawale z wszczepionym stentem lat 64 , przez rok brałem plavix 75 i polocard ,oraz IPP ,teraz lekarz zalecił odstawienie plavixu i IPP teraz co zjem dostaję zgagi i palenia w żołądku , co mam robić ? dowiedziałem że ten IPP można stosować krótko , a nie przez rok ,,co mam robić ,pomózcie proszę Piotr

Proszę udać się do lekarza prowadzącego, myślę że będzie Pan musiał wrócić do przyjmowania IPP