Problemy z bezsennością i nieskuteczne leki

Witam pisałam już wczesniej o problemach ze snem mimo stosowania leku trittico dodam że badania podstawowe są w normie a lekarze jedyne co robia to chcą przepisywać mi kolejne leki które takze nie pomagają a te które pomagają są uzależniajace nie wiem już kogo prosić o pomoc albo bezsenność albo sny w których ktoś mnie dusi i co jest na prawde przerażające albo lęki przed kolejną nie przespaną nocą ..

Witam. Wygląda na to, że lekarze leczą Panią bardzo rozsądnie, skoro nie chcą przepisywać Pani leków, które uzależniają. Czy próbowała Pani podejmować psychoterapię? Proszę to rozważyć.

Pozdrawiam.

Witam. Bezsenność w Pana przypadku może być związana z odczuwanym stresem. Im większa presja, tym trudniej usnąć. Proponuje Panu, aby w ciągu dnia aktywnie uczestniczyć w życiu. zapisać się na siłownie, intensywny trening albo/i biegać wieczorem. Natomiast przed samym położeniem się spać proponuje Panu relaksacje. Jeśli to Panu nie pomoże proponuje udać się do psychologa. Może problem sięga głębiej.