Problemy z wypróżnieniem, biegunka i nieregularny okres

Witam. Opisze moje problemy ze zdrowiem poniewaz nie wiem czy one sie lacza ze soba czy nie. Od dluzszego czasu nialam problem z wyproznianiem sie. Wyprozniam sie na tysiac sposob raz nirmalnie. Potem biegunka wszystko wodniste. Potem kilka razy nie moge sie wyproznic Mam nieregularny okres gdzie zawsze byl regularny. Dodatkowo od dwoch mc codziennie rano strasznie boli mnie glowa, czym to moze byc spowodowane? Czy te objawy moga sie laczyc?

Ma Pani prawdopodobnie stan zapalny i zaburzenia flory jelitowej, które powodują mnóstwo niekorzystnych dla organizmu następstw. Należy wykonać diagnostykę zapalno-immunologiczną jelit​, każde zaburzenia wypróżniania są związane z nieprawidłową florą jelitową i stanem zapalnym. Czasem też kandydozą przewodu pokarmowego . Konieczna jest diagnostyka. Możliwość wykonania profilu zapalnego jelit : Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia tel. 731999150