Przelewanie w brzuchu po zjedzeniu

Od jakiś dwoch tygodni po zjedzeniu czegokolwiek wierci mi w brzuchu i przelewa sie jak bym wypila na glodny zoladek litr wody.Czym to moze byc spowodowane?A do tego wyprozniam sie po kazdym posilku czy kawie/herbacie kilka razy dziennie.Z czym to ma zwiazek?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane objawy wskazują na schorzenia jelit - może być to jednak zarówno "zwykła" infekcja, pasożyty jak i inne schorzenia. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.