Przesuwalny guzek w okolicy odbytu a hemoroidy

Witam, od ok. 10 dni mam guzek w okolicach odbytu przesuwalny po naciśnięciu czasami na wewnątrz a czasem cofa się wewnątrz odbytu boli jedynie pod naciskiem, nie krwawi. Czy to może być hemoroid? A jeśli nie to co to takiego? Maście i tabletki stosowane od 5 dni nie pomagaja

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bez mozliwosci badania bardzo trudno powiedzieć jednakże jest to możliwe żeby był to hemoroid. Zalecam wizyte u lekarza domowego bądź chirurga. Pozdrawiam