Przeziębienie, bolesność jajników a ryzyko ciąży

Witam , przechodzę właśnie przeziębienie ,jednak w.okolicy jajników,macicy odczuwam ciepło , minimalny ból ale głowie ciepło po prostu jest to bardzo dziwne uczucie.Ponadto często chodzę do toalety . 14-15 dni temu w okres uprawialam seks z moim partnerem,jednak nie "zakonczyl"we mnie . Biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne . Czy mogą to być oznaki ciąży ? Kolejny okres mam za 10 dni ,proszę o odpowiedź

Małgorzata Panek

Pani objawy bardziej sugerują zakażenie dróg moczowych. Czy występuje świąd lub pieczenie podczas dodawania moczu? Proszę wykonać test ciążowy i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa. W przypadku dolegliwości przy oddawaniu moczu oraz gorączki proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam