Przybieranie na wadze po usuięciu macicy

JESTEM PO OPERACJI USNIĘCIA SAMEJ MACICY, 2.09.14 I OD MIESIACA PRZYBIERAM BARDZO NA WADZE. JAKIE MOGĘ WYKONYWAC ĆWICZENIA ŻEBY ZMNIEJSZYC WAGĘ. MAM CIĘCIE JAK PRZY CESAR

Jeśli ma Pani zielone światło od lekarza prowadzącego, ze może Pani zacząć gimnastykę to warto było by skonsultować się z dobrym trenerem personalnym, który wskaże konkretne ćwiczenia. Warto włączyć basen, nordic walking, a także wysiłek połączyć z odpowiednią kalorycznością stosowną do wieku, wzrostu i codziennej aktywności fizycznej.