Przyrost beta HCG po inseminacji

Witam. 13.12.2014r była inseminacja na nie pęknięty pęcherzyku. 11.12.14 dostałam zastrzyk z ovitrelle. Obecnie powinnam dostać miesiączke w dniu wczorajszym. 27.12.2014r zrobiłam Beta HCG i wyszło 29 mIU/ml, w dniu dzisiejszym mój wynik to 39,99 mIU/ml. Może mi pani pomóc czy prawidłowo przyrasta beta HCG?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyrost może być nieprawidłowy. Należy wykonać badanie kontrolne oraz udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.