Przyspieszone tętno, mdłości, ciężki oddech, wysypki i suchość w ustach

8 miesięcy temu przez cc urodziłam drugie dziecko i właściwie od tego momentu pojawiły się różne objawy. Bardzo często miewam przyśpieszone tętno lub czuje jak serce mi "wali", do tego częste mdłości, ciężki oddech, uczucie niepokoju w klatce piersiowej, szybkie męczenie się, brak sił, różnego rodzaju wysypki na twarzy i przedramionach, suchość w ustach. Dość często czuje dziwne drgania w prawym oku. U kardiologa ok. Ginekolog-ok. Endokrynolog i tarczyca-ok. Magnez, potas, morfologia-ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po zebraniu wszystkich już wykonanych badań będzie można ustalić odpowiednie dalsze postępowanie.