Ropne zmiany skórne a Zyrtec

Witam. Mam 26lat.Od 2,3 tygodni w okolicy brody i trochę koło nosa,wysypało mnie.Są to takie bardzo swędzące krosty,które zamieniły sie w pomarańczowe "strupy"trochę sączy się z nich chyba ropa oraz pojedyncze,bolesne wulkany.nie mam pojęcia co to jest.Może alergia,może gronkowiec.Miałam problemy z trądzikiem zawsze,ale tego jeszcze nie.I nie znikają.użyłam zyrtec ucb dla sprawdzenia czy znikną, ale tylko przestalo swedziec i wlasnie pomaranczowe strupy sie zrobily po tym i ropa wyciekała.pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Proszę zgłosić się do dermatologa na konsultację, lekarz po obejrzeniu zmian dobierze odpowiednie leczenie, jeśli będzie potrzeba zleci wykoannie odpowiednich badań