Ryzyko ciąży przez dotknięcie narządów płciowych przez bieliznę

Czy kiedy chłopak dotknął penisem mojej pochwy, ale byliśmy w bieliźnie a jego bokreski byly troszeczke mokre ( wytrysku nie było ) to czy możliwe jest zajscie w ciąże? bo mam podobne objawy. czuje ciągnięcie w pęcherzu i bóle podbrzusza. brzuch boli juz około tygodnia.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, ale w razie wątpliwości proszę zgłosić się do Poradni Ginekologicznej i/lub wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki, jesli ta będzie się opóźniać.