Senność podczas dnia, zaburzenia miesiączkowania i bóle głowy w okolicy czołowej

Od kilku już lat borykam się z okropną sennością w ciągu dnia.Badania wykazały tylko wahanie TSH i podwyższony DHEAS ale nie ma jednostki chorobowej.Nie miesiączkuje co miesiąc.Mam bóle głowy w okolicy czoła.Szybko się męczę.Zrobiłam kilkadziesiąt badani które dają objawy senności,lecz wszystko jest w normie.Może podczas dojrzewania coś nie zazębiło i brakuje mi jakiegoś innego hormonu bądź przekaźnika hormonalnego?Nikt nie potrafi mi pomóc.Leczyłam się na nerwicę i depresję,lecz 0 zmian.

Witaj serdecznie. Spróbuj zrobić więcej badań. Być może nie masz odpowiedniej ilości żelaza, magnezu we krwi lub też Twój organizm go nie przyswaja. Udaj się z tym do lekarza. Myślę, że psychoterapia nie rozwiąże tutaj problemu a podłoże jest na tle biologicznym. Jeśli badania będą OK to udaj się do innego terapeuty, niech przyjrzy się dokładnie temu problemowi.

Życzę powodzenia!
http://psychopedagog.eu