Senność, problemy z koncentracją, duszności

Dzień dobry. 2 lata temu robiłam badania i miałam 1,489 TSH uIU/ml (maks.4,78) Wczoraj zrobiłam znowu badania , bo czuję się od jakiegoś czasu "przybita",senna, wiecznie zmęczona. Nie moge się na niczym skoncentrować, duszności ,kołatania serca,a przecież mam dopiero 27 lat. Wynik TSH zmieścił się w normie ale poziom TSH sprzed 2 lat jest dwukrotnie niższy niż teraz. Teraz TSH 3,041 uIU/ml(maks.4,78) , FT3-5,28(maks.6), FT4-11,86(maks.14,41) Byłabym bardzo wdzięczna za choć krótką interpretację.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik dalej jest w normie, leczenie byłoby wskazane przy staraniach o dziecko, wtedy tsh powinno być poniżej 2,5. Do rozważenia konsultacja endokrynologa.
Pozdrawiam