Silne bóle kości a torbiel i podwyższony poziom leukocytów

mam 30 lat prawdopodobnie torbiel 22mm i dziwne wyniki krwi. ob30 crp 36,6 i jeszcze kilka innych wyników. Całość wykryta w ciągu ostatnich 2 miesięcy. Mam silne bóle kości od czasu do czasu nie mogę stanąć na nogi. Jeżeli jest ktoś kto ma pojęcie o medycynie proszę o wstępną diagnozę. Leukocyty podwyższone

Witam! Wszystkie przedstawione wyniki badań (podwyższone ob, crp, leukocyty) nie są parametrami swoistymi to znaczy, że mogą podwyższać się w więcej niż jednej jednostce chorobowej. Ich wzrost może być związany z obecnością zapalenia, infekcji czy szeroko pojętej choroby ogólnoustrojowej. Proszę kontynuować diagnostykę zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.