Silny ból śródstopia po upadku

Witam. Tydzien temu spadłem z dużej wysokości na prawa stopę. Od razu poczułem silny ból śródstopia. Było to chwilowe aczkolwiek do dnia dzisiejszego podczas stąpnięcia na zewnętrzna stronę stopy odczuwam silne kłucie. Gdy nacisnę w to miejsce ręka rownież odczuwam dość silny ból w jednym punkcie. Ruszam palcami bez problemu ale podczas wygięcia IV palca odczuwam ból. Nie utrudnia mi to jednak chodzenia, od tego czasu gralem juz w piłkę. Nie ma opuchlizny ani krwiaka. Czy to moze byc złamanie?

Szanowny Panie,
Nie ulega wątpliwości, że wymaga Pan badania lekarskiego oraz kontroli RTG stopy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu