Starania o ciążę i wynik badania hormonu FSH i LH

Witam. Mam pytanie odnośnie hormonu fsh i lh. Mam w tej chwili dni plodne. Jest mój 15dc. W 12dc pęcherzyk mial 17mm dzis czyli w 15 dc robilam badania lh-11,27 a fsh 3,07. Wydaje mi sie ze fsh jest za niski?? Proszę o interpretacje tych wyników. Staram się o 2 dzidziusia. Katatzyna

Witam. Niestety pełna interpretacja badań nie jest możliwa gdyż nie podała Pani jednostek w których wykonane były oznaczenia. Mogą powiedzieć jedynie że dla owulacji typowy jest wyższy poziom LH. Myślę że nie ma Pani powodów do niepokoju.