Stosunek 4 dni po skończeniu miesiączkowania

Witam. Mam takie dość osobiste pytanie. Chodzi o to że 30 kwietnia skończył mi się okres a 4 maja kochałam się z moim chłopakiem i on skończył we mnie. I zastanawiam się czy mogę być w ciąży? Dodam jeszcze jak np dziś zapaliłam papierosa to w trakcie palenia zaczęło mnie boleć podbrzusze a potem zaczęłam odczuwać lekkie pobolewanie podbrzusza i w ciągu dnia czasem robiło mi się niedobrze,czasem kręciło mi się w głowie itp. Co to wszystko może znaczyć?

Witam. W opisanym przypadku nie mozna wykluczyć ryzyka ciąży. Sugeruje wykonanie testu ciazowego.