Stwierdzenie 4. tygodnia ciąży a testy ciążowe

Witam wczoraj byłam u ginekologa stwierdził że jestem w 4 tyg ciąży z dniami dodam że miał stare usg. No ale dobrze moje pytanie brzmi jak to jest możliwe jeżeli okres miałam 27 lipca test dni płodnych robiłam 16.08. i był pozytywny. A test ciążowy 2.09.?

Ale wszystko się zgadza. zapłodnienie doszło w czasie jajeczkowania czyli około 16.08, a więc po 2 tygodniach można uzyskać dodatni test ciążowy czyli 02.09. W chwili obecnej, więc zarodek będzie miał około 4 tyg.