Świąd skóry po zażyciu odżywki białkowej

Kilka dni po spozyciu 30 gram odzywki bialkowej pojawil sie swiad skory,bole stawow i ogolne zmeczenie i sennosc,nie jeruem uczulony na bialko z pozywienia,czy przyczyna takich objawow moze byc ta odzywka? Dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Tak, ponieważ mogła ona spowodować kontakt z białkiem na które jest Pan uczulony. Oczywiście rozpoznanie wymagałoby poszerzenia diagnostyki pod opieką gastroenterologa lub alergologa.