Torbiel izoechogeniczna w zatoce Douglasa

witam ,właśnie wróciłam z wizyty u ginekologa,po wykonaniu badania i usg wykryto u mnie Torbiel izoechogeniczna 81 mm w Zatoce Douglasa proszę o odpowiedz co to może oznaczać ponadto mam udać się do lekarza rodzinnego,internisty i chirurga

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że wizyta u powyższych lekarzy będzie w celu wykonania kwalifikacji do leczenia operacyjnego. Proponuję udać się do specjalistów. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.