Twardy guzek w pochwie podczas samobadania

Witam mam pytanie otóż dziś podczas kąpieli przy myciu postanowiłam się sama pobadac:) czasami to robię i kiedy włożyłam palca głęboko to na czymś twardym bo nie znam się na swojej anatomii wyczułam malutki guzek twardy nie bolący !!' Zrobiło mi się gorąco ze strachu :( u ginekologa byłam 7 mięs temu i było ok a teraz się bardzo boje

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie Proszę udać się do ginekologa. Bez badania nie można się wypowiedzieć.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania nie da się postawić diagnozy, dlatego radziłabym ponownie skontaktować się z ginekologiem.
Pozdrawiam