Ucisk pod żebrami na wysokości pępka

Ucisk pod żebrami na wysokości pępka po lewej i prawej stronie w miejscach ucisku pojawie sie pieczenie pogorszenie widzenia czasami ale rzadko pieczenie na plecach przy łopatkach lekarz przepisał węgiel duspatalin pyrantelum wit D ten pierwszy złagodził dolegliwości ale gdy mi sie skończył objawy z uciskiem i pieczenie powróciły ze zdwojoną siłą papkowate stolce ze śluzem biegunki wymioty,nudnosci (27-28 gastroskopia Kolonoskopia) planuje zrobić badania na bakterie objawy sa już ponad miesiąc

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Niestety nie jestem w stanie podać "złotej rady" dla złagodzenia Pana dolegliwości. Mogą one wskazywać na którąś z chorób z grupy nieswoistych zapaleń jelit, których rozpoznanie wymaga wykonania badań endoskopowych z pobraniem wycinków. Wierzę, że po wykonaniu w/w badań lekarz będzie w stanie zlecić dla Pana skuteczne leczenie.