Uczucie niepokoju i przyspieszone bicie serca

Witam mam 19 lat i nie radze sobie z niepokojem który ciąglę mnie meczy cały dzień jest on nie do wytrzymania i przyśpieszony bicie serca. nie jest to dosłownie związany z jakąś sytuacja i nie wiem jak mam sobie radzić. byłem u psychiatry u którego siedziałem 10 min i przepisał mi leki asertin 1 tab rano i afobam 1 tabletke na 7 dni rano . Ale po nich jeszcze gorzej pogłebił sie mój nieokreslony niepokój stosuje dopiero tydzień i nic sie nie polepszyło mam dalej stosować ?

Proszę Pana,
Ten lęk może być tylko symptomem wskazującym, że jakieś ważne dla Pana sprawy są nie podejmowane. Jeśli uważa Pan, że jakość Pana życia znacząco pogarsza się przez ten stan, to proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Zawsze godna polecenia jest psychoterapia dla każdej osoby, która chce poprawić jakość swojego życia.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski