Uczucie pieczenia z tyłu głowy i pulsowanie w skroniach podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Mój problem polega na tym, że od około 2 tygodni bardzo mocno boli mnie głowa - jakby "pieczenie" z tyłu głowy i pulsujący ból w skroniach. Myślę, że to przez tabletki antykoncepcyjne, które chcę odstawić, ale opakowanie kończę dopiero za tydzień. Czy ten ból moze być niebezpieczny? Czy mogę odstawić tabletki w trakcie opakowania? O ciąże jestem spokojna bo od około miesiąca planowałam odstawienie tabletek więc powstrzymałam się od współżycia

Jeśli to nie jest konieczne, warto odstawić tabletki , lepiej dokończyć opakowanie
Następne miesiączki mogą być nieregularne!
Konieczny kontakt z Ginekologiem i zabezpieczenie przed ciążą !
Wskazana pełna konsultacja...

Pozdrawiam