Usunięcie guza jajnika, guza na kości ogonowej i 5 gruczolakowłókniaków piersi a guz na potylicy

Witam! Mam problem z guzkami. W wieku 17 lat miała wyciętego potworniaka dojrzałego jajnika. Kolejny wyskoczył mi na kości ogonowej lekarz sam nie wie co to może być, w styczniu tego roku wykryto u mnie 5 grucz.-włók. piersi jeden w piersi lewej 4 w piersi prawej. Kolejnym jet guz na potylicy głowy, lekarz bez badania twierdzi że to włókniak. Co mam robić? w dodatku mam bardzo bolesne miesiączki, czy przez te guzy mogę mieć endometriozę? Od roku nie mogę zajść w ciąże, boje się iść do lekarza!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety ta porada znacznie przekracza możliwości naszego forum. Bezwzględnie konieczna jest bezpośrednia konsultacja z lekarzem.