W jakich sytuacjach zażyć tabletkę 72 h po?

14.09 ok godziny 5 rano kochałam się ze swoim partnerem. Właśnie zażywam 2 opakowanie tabletek Vibin jednak od 6.09 do 12.09 brałam antybiotyk i z tego powodu zastosowaliśmy dodatkowo prezerwatywę. Po chwili zdecydowaliśmy się na seks analny bez prezerwatywy. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę? Nie wiem czy powinnam zażyć tabletkę 72h po. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam. Jeśli stosowali Państwo prezerwatywę podczas klasycznego stosunku nie ma obawy o zajście w ciążę.