W jakim czasie od stosunku można potwierdzić ciążę?

To znaczy jak długo czekac na potwierdzenie ewentualnej ciaży . po jakim czasie test wykonac . Nadmienię iż krwawienie było 3 czerwca,4czerwca sluż zabarwiony krwią a dziś tj. 5 czerwca lekkie plamienie do południa i potem nic . zadnego plamienia nic . Juz nie wiem co myślec . Bardzo byśmy z mezem chcieli żeby się udało . Prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od stosunku.