Widoczny płyn za macicą po obumarciu ciąży

3 tyg temu miałam lyzeczkowanie "ciaza obumarla" wczoraj byłam na kontrolnym badaniu i widac było jakiś płyn za macica i coś było jeszcze w macicy. Lekarz powiedział ze to moze byc ciaza pozamaciczna zrobiłam b-hcg i wyszło 7,2 byłam dzisiaj w szpitalu to mi kazali wracać do domu bo macica sie jeszcze oczyszcza. Trochę niepokoje sie tym wszystkim. Rok temu po lyzeczkowaniu po dwuch tygodniach nic bie było ani w macicy ani poza macica proszę o pomoc w szpitalu kazali czekać do miesiaczki

Witam serdecznie. Według mnie jest to mało prawdopodobne aby było to związane z ciążą pozamaciczną. Możliwe, że jest to wynik zapalenia jakie jest konsekwencją poronienia.