Wieczorny ból łydek i wynik poziomu d-dimerów

Witam. Z powodu wieczornego bólu łydki (przypominającego zwykły zakwas, bez obrzęku czy zaczerwienienia) przestraszyłam się i dziś rano wykonałam badania sprawdzające poziom d-dimerów we krwi. Wyniki to 426 przy normie 500 - stosuję doustną antykoncepcję i słyszałam że taki wynik nie powinien niepokoić, ale nie uspokaja mnie i boję się, że coś mi się stanie choć nie wiem czy słusznie. Czy ten wynik o czymś świadczy? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jest prawidłowy - nie ma powodów do niepokoju.