Wodnista wydzielina z odbytu po wymrożeniu szczeliny odbytu

Wodnista wydzielina z odbytu po wymrożeniu szczeliny odbytu Witam. Jestem po zabiegu wycięcia hemoroidu i wymrożeniu szczeliny odbytu. Po zabiegu bardzo sączy mi się wodnista wydzielina z odbytu (zapewne jest to treść surowicza). czy z powodu tych wycieków po operacji mogę nabawić się infekcji intymnej? Bo i tak borykam się z problemami ginekologicznymi i boję się, że nabawię się E.Coli lub innych bakterii.bardzo proszę o odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety jest taka możliwość. Dlatego konieczne jest zachowanie szczególnej higieny by nie dopuścić do rozwoju zakażenia.