Współżycie bez zabezpieczenia po skończeniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam ! Mam 21 lat i brałam tabletki antykoncepcyjne przez 1 rok i 4 miesiące. Ostatnio postanowiłam je odstawić na minimum 3 miesiące, skończyłam brać cały blister miesiączkę miałam jak zawsze. Ale w poniedziałek współżyłam z chłopakiem, we wtorek powinnam wziąć tabletkę z nowego blistra. Czy jest to możliwe że mogę zajść w ciąże ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli przerwała Pani antykoncepcję to jak najbardziej jest możliwość ciąży.