Wynik badania biocenozy 28-latki do analizy

Interpretacja wyników biocenozy.Mam 28 lat. Od około 2 mies po stosunku mąż ma objawy zaczerwienienia, pieczenia i swędzenia penisa. Po 2 dniach samoistnie mijają. Ja żadnych objawów infekcji nie mam. 2 ginekologów, powiedzielo, że wszystko w porządku. wykonałam biocenoze pochwy. Wyniki ph 4.7, test aminowy ujemny, leukocyty 5-7 wpw, nabłonki występują, drożdżaki liczne, pałeczki kwasu mlekowego pojedyncze, inne drobnoustroje liczne paleczki G-. Proszę o interpretację

Piotr Pilarski

Wynik nie jest prawidłowy. Zbyt mało jest pałeczek kwasu mlekowego oraz pH jest zbyt wysokie. Sugeruję wybranie się z wynikiem do ginekologa. Możliwe, że konieczne będzie podanie czopków z probiotykiem.

Pozdrawiam.