Wynik badania ginekologicznego i morfologii u 19-latki

chciałabym wiedziec co to może byc i jakie mogą byc tego skutki.Trzon macicy w przodozgięciu wielkości prawidłowej , macica dwurożna.. Endometrium hyperochogenne jak w II fazie cyklu. . Przy jajniku torbiel prosta o średnicy 18mm , hypoechogenna - paraovarialis. W zatoce Douglasa płyn w wymiarze pionowym 40 mm. wzierniki tarcza z rozległą ektopią gruczołową wokół ujścia. . Ostatnia morfologia hematokryt 36.7 norma 37-47 , neutrofile 39,4 n: 46-75 , limfocyty 48,1 n: 20-45 ,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie wskazuje na występowania wady rozwojowej jaką jest macica dwurożna. Taki stan zwykle nie wymaga interwencji. Stwierdzono również torbiel prostą jajnika - taki stan zwykle wymaga obserwacji. Powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.