Wynik gastroskopii 68-latka

witam, poproszę o interpretację wyniku gastroskopii: Gabriel(lat68), Nad wpustem nadżerka zajmująca całą odległość między sąsiadującymi fałdami przełykowymi (LA-C). U podstawynadżerkipolip śr.2mm . Linia Z zgodna z górną granicą fałdów żołądkowych. Jeziorko żółciowe, bardzo obfite. Błona śluzowa żołądka z cechami zapalenia rumieniowego. Test ureazowy H.p-ujemny. Jakie leczenie jest konieczne, czy wystarczy Controloc 40? Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zalecone leczenie jest odpowiednie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.