Wynik gastroskopii diagnostycznej z biopsją

Gastroskopia diagnostyczna z biopsją : przełyk linia Z z tendencją do przerywania, żołądek w inwersji wpukla się śluzówka wpustu w przełyk, w trzonie i wantrum gruzełkowe przekrwienie, zawiera żółć i soki, odźwiernik zaczerwieniony, XIIca zawiera żółć wynik badania wycinku z trzonu żołądka : fragment błony śluzowej trzonu żołądka z drobnymi wylewami krwi i ze skapymi naciekami zapalnymi, plazmocytarno - eozyfilnymi w powierzchownej warstwie, ogniskowo z domieszką neutrofili Prosze o objasnieni

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik gastroskopii powinien zostać oceniony przez specjalistę gastrologa, który zlecił wykonanie badania.