Wypuklenie od wewnętrznej strony kolana

witam.mam problem z kolanem.od trzech lat mam od wewnętrznej strony wypuklenie. w zależności od przeciążenia kolana raz jest większe raz jest mniejsze ,raz jest twarde raz miękkie .nie ma przy tym żadnego bólu. proszę o informacje co to jest i co trzeba z tym zrobić i czy potrzebna jest do tego jakaś rechabilitacja

Szanowany Panie, najprawdopodobniej jest to cysta okolicy stawu kolanowego (okołołakotkowa?). Powinien Pan zgłosić się do ortopedy, który po zbadaniu Pana zadecyduje czy , a jeśli tak, to jakie badanie dodatkowe należy u Pana wykonać ( USG lub rezonans magnetyczny w zależności od wyniku badania klinicznego). Jeżeli potwierdzi się obecność cysty - leczeniem z wyboru jest leczenie operacyjne. Pozdrawiam